Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TEPPO VOITTI 2500e!

Voi helvetti mikä loppu tosta nettiradiosta kuunneltuna: "Khabibulin saves---empty net - he saves!!!"

Ihanaa! Tänään voittoja 3800 e et sillei hei! Kuka peesas?



http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000022146578

ja

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000022146733

Et sillei hei!
222034
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Oli pakko valvoo tää loppuun hei! No nii peesaajat..ilmeisesti taas kannatti hei!

Äänestä
  • silmiään pitämällä niitä auki? jopa oli urheilusuoritus tepolta!

    Äänestä

Saa onnitella hei! Stadin kundii hei!

Äänestä
  • Noihin vinkkeihin en ota enempää kantaa, mutta voitko teppo ystävällisesti vastata, mikset vaan yksinkertaisesti anna vinkkejä, mistä sinulle on tullut tarve kehua ja tehdä itsestäsi vähä älyisen tuntuinen kaveri, vinkkisi ovat hyvät, mutta kirjoittelusi on suorastaan pers... anna vaan vihjeesi ja sillä selvä, jätä kaikki loppuhehkuttelu, kyllä jokainen näkee antamasi rivistä voititko vai et ei sinun sitä tarvitse ilmoitta ei kai täällä niin tyhmiä ihmisiä ole ettei ne sitä huomaisi.

    Äänestä

  • Jar.Jar. kirjoitti:

    Noihin vinkkeihin en ota enempää kantaa, mutta voitko teppo ystävällisesti vastata, mikset vaan yksinkertaisesti anna vinkkejä, mistä sinulle on tullut tarve kehua ja tehdä itsestäsi vähä älyisen tuntuinen kaveri, vinkkisi ovat hyvät, mutta kirjoittelusi on suorastaan pers... anna vaan vihjeesi ja sillä selvä, jätä kaikki loppuhehkuttelu, kyllä jokainen näkee antamasi rivistä voititko vai et ei sinun sitä tarvitse ilmoitta ei kai täällä niin tyhmiä ihmisiä ole ettei ne sitä huomaisi.

    Onko lauserakenteet hallussa? Tosta sun oksennuksesta ei ota hullukaan tolkkua.

    Äänestä

  • hyvin pyyhkii

    Äänestä

Jätit vastaamatta pariinkin meikäläisen kysymykseen. Antaas palaa "stadilainen", löydät ne helposti viimeisten viestiesi vastauksista.

Äänestä

On varmaan upeeta hei!

Äänestä

Vaan jotain yliluonnollista?

Äänestä

Kerropa.

Äänestä

Olitsä peesissä?

Äänestä
  • Kehenkään ei uppoa nuo vastauksesi omiin viesteihisi, PELLE! Olet harvinaisen TYHMÄ kun kuvittelet uunottavasi muita noilla .....-nikeillä. PELLE!!

    Äänestä

Paras vähään aikaan hei!

Äänestä

kun ei se nainenkaan sun luona pitempään viihtynyt..?

Joo, pieni voitto tuli itsellenikin tuosta Chicagon voitosta.

Äänestä
  • Halusin jännään pelei hei! Annoin sille mitä se halus hei ja sit tilasin taksin hei!

    Äänestä

  • old_profile_89647 kirjoitti:

    Halusin jännään pelei hei! Annoin sille mitä se halus hei ja sit tilasin taksin hei!

    Vain juntti jättää vastaamatta kysymykseen joka hänelle esitetään. Tepon uusi nimi: TEPPO.JUNTTI.MOI.

    Äänestä

Kiva profiili äijällä, heh. Stadin kundi. Hieno voitto muuten, itekki vois taas innostua pelailemaan. Näyttää aika aktiiviselta tää foorumi.

Äänestä
  • Äläs hei feikkaa et hei sillei hei!

    Äänestä

Hienoa uuu beibe ihanaa. Annatko sä tänään vai kummin päin uuh teppo hani?

t. teuvo

Äänestä
  • Onnittelen vilpittömästi voitoistasi, ei voi kuin ihailla! En peesannut sinua, mutta jatkossa aion rahatilanteeni mukaan tehdä pitkävetoa.
    Kyllä Sinulla on aivan yliluonnollinen kyky vaistota pelien päättyminen, se on todella harvinaista. Toivottavasti onni jatkuu ja minäkin vielä saisin sinun riveilläsi tuloja.
    Hyvää joulunodotusta ja oikein leppoisaa joulua!

    Äänestä

tulee

Äänestä
  • Typerykset

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teppo.moi kirjoitti:

Voi helvetti mikä loppu tosta nettiradiosta kuunneltuna: "Khabibulin saves---empty net - he saves!!!"

Ihanaa! Tänään voittoja 3800 e et sillei hei! Kuka peesas?



http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000022146578

ja

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000022146733

Et sillei hei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu