Village People

2493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no esim hakemalla näiltä sivuila, löytyy juttua kans:
http://keskustelu.suomi24.fi/servlets/search?start=0&advanced=1&all_words=priority village&some_words=&exclude_words=&exact_words=&conference=verkostomarkkinointi&poster=&sort=relevance&search_interval=fixed_interval&fixed_interval_time=0&sd=01&sm=01&sy=2006&ed=19&em=12&ey=2006&hpp=25

(on muistaakseni muullakin ollut)

ps.

luovuttaisitko avaimesi näille enkeleille:
http://www.keyangel.fi/kumppanit.htm

Muualtakin samantapaista palvelua vaikka tästä
puljusta:
http://www.redcross.fi/verkkokauppa/turvatuotteet/fi_FI/index/

Äänestä

Jonas Broberg on Hankolainen joka rakentaa kiinteistöjä Phuketissa, Karon Beachilla. Vanha verkostoija Naturesin ja Sevenin ajoilta. Staffan Libäck ( Vaasa ) taas on Moven ehdoton ykkösmies jonka pojat yrittivät ohittaa eli heivata bizniksestä mutta hänpä laittoi pojat ruotuun. Hän rakensi suuren verkoston (omaisuuden) myös Naturesissa, vei sen sitten Seveniin ja lopulta Moveen. Hän käy välillä näyttäytymässä Moven eventeissä nostattamassa huumaa. Symppis kaveri joka on tajunnut miten rahaa tehdään hölmöjen kustannuksella. Kiinteistöalalla hänkin ja Phuketissa niin kuin Jonas.

ja mitaan ette voi.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


---------------------------... kirjoitti:

Onkos tuttuja?http://www.scandasia.com/viewNews.php?news_id=2785&coun_code=se

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu