KÄDE kehuu, kuinka paljon parempia työntekijöitä nämä raittiit ulkomaalaiset ovat verrattuna suomalaisiin juoppoihin. Suomalaiset leirille, maahanmuuttajat töihin ja vävyiksi.
Lienevätkö selvin päin näissä seksipuuhissakin?
------------------
Oulun joukkoraiskauksesta epäillään 4– 6 ulkomaalaista
Tapio Mainio
helsingin sanomat
OULU. Poliisi etsii lisää havaintoja ulkomaalaisesta miesjoukosta, jota epäillään joukkoraiskauksesta Oulun ydinkeskustassa. Oulun poliisi on saanut yleisöltä muutamia vihjeitä Otto Karhin eli letkunpuistossa perjantain ja lauantain välisenä yönä liikkuneesta 4–6 miehen ryhmästä.
Tutkinnanjohtaja, rikoskomisario Matti Luolavirran mukaan "epäillyt ovat ulkomaalaisia, mutta eivät mustaihoisia". Joukkoraiskauksesta ei ole saatu silminnäkijähavaintoja.
26-vuotias nainen raiskattiin Otto Karhin puistossa sijaitsevan bussikatoksen takana, jossa on harvahko pensaikko.
Lienevätkö selvin päin näissä seksipuuhissakin?
------------------
Oulun joukkoraiskauksesta epäillään 4– 6 ulkomaalaista
Tapio Mainio
helsingin sanomat
OULU. Poliisi etsii lisää havaintoja ulkomaalaisesta miesjoukosta, jota epäillään joukkoraiskauksesta Oulun ydinkeskustassa. Oulun poliisi on saanut yleisöltä muutamia vihjeitä Otto Karhin eli letkunpuistossa perjantain ja lauantain välisenä yönä liikkuneesta 4–6 miehen ryhmästä.
Tutkinnanjohtaja, rikoskomisario Matti Luolavirran mukaan "epäillyt ovat ulkomaalaisia, mutta eivät mustaihoisia". Joukkoraiskauksesta ei ole saatu silminnäkijähavaintoja.
26-vuotias nainen raiskattiin Otto Karhin puistossa sijaitsevan bussikatoksen takana, jossa on harvahko pensaikko.
Vastaukset 18
Vanhimmat
tempastu esiin, jos raiskauksella ei ole silminnäkijöitä ja tuo akka kolkattu tajuttomaksi takaapäin? Oiskohan nyt niin että Mäenpääläisyys oirehtii Oulussakin, vai mistä on kyse? Suomessa on syytön kunnes toisin todistetaan. Se sääntö koskee valkosia ja mustia ja kaikkia siltä väliltä.
KÄDEN vävy ei liity asiaan millään muotoa joten älkää tuhriko suomalaista oikeudentajua ja käytöstapoja turhalla lässytyksellä.
Raiskattu nainen näki nämä muslimien väriset arabit ennen raiskausta. Olivat huudelleet hänen peräänsä hävyttömyyksiä keskellä Oulua, jossa on ympärillä kapakoita, taksiasemia, makkarakoppeja etc. etc.
Mistä muuten nainen olisi tiennyt, että niitä arabeja oli neljä, jollei olisi nähnyt?
Hyvin tyypillistä näille ajatollaheille Oulussa on just tuo, että huutelevat kaikkea hävyttömyyksiä naisten perään. Yksin jo olisi arabi liikkeellä, niin oululainen nainen leikkaisi munat irti ja se siitä ajatollahista. Täällä on tällainen tapa näiden ketkujen suhteen. Tämä ei ole mikään liberaali Helsinki.
Ouluunkin oma Olavi Mäenpää, jeessss!! Todellinen sauma Persuille saada äänet kotiin, koska täällä ei ole ketään Kunnon Miestä ehdokkaana vaaleissa Persuilla - eikä muillakaan. Vain lylyrajaloja.
ole naistenne puolustajiksi, vaan annatte vieraiden miesten hätyytellä naisianne. Onnettomat ja munattomat ukot!
Nainen oli yksin liikkeellä. Siksi arabit "uskalsivatkin" neljän miehen voimalla käydä taakaa päin naisen kimppuun. Nyt on kissojen ja koirien kanssa arabijahti menossa Oulussa.
Arabi on raukka ja nilkki. Lyö takaa päin yksin kulkevaa naista ja sitten neljän kanssa raiskaamaan.
Arabeilta munat irti ja arabieukot pantavaksi valkolaisille maajusseille ja peräkammarin pojille!!
oulussa oli tuo nainen liikkeellä. Kovin on hiljaiseksi mennyt oulun raitti. Jos ko. alueella oli kerran takseja. makkarajkojuja ravintoloita etc etc, niin olisi luullut myös olevan käveleviä ihmisiä alueella.
Ennakolta olisi voinut tuonkin asian estää jos pidettäisiin asioita silmällä ja korvat auki. Miksi nainen ei huutanut oulun ukkoja apuun, jos kerran pitkän aikaa kuunteli jo hävyttömyyksiä, vai oliko se jotain esileikkiä tuolle naiselle.
...HAHA, paras juttu :D Oliko naisella joku uskontotutka päällä? Mistä sellaisia saa, jostain herätysliikkeen kaupasta? Vaikka arabeja/muita tummempia kavereita olisi ollutkin niin tuskin se nainen välttämättä MUSLIMEITA näki... :D
"Ennakolta olisi voinut tuonkin asian estää jos pidettäisiin asioita silmällä ja korvat auki. Miksi nainen ei huutanut oulun ukkoja apuun, jos kerran pitkän aikaa kuunteli jo hävyttömyyksiä, vai oliko se jotain esileikkiä tuolle naiselle."
- Ai, nytkö tuo raiskaus onkin sitten tuon naisen vika? Niinkö? Taidat olla todella sekaisin...
Suomen Kansan Sinivalkoisilla (Mäenpään porukka) on toimintaa Helsingissäkin ja ehdokkaitakin on kai tulossa.
Ainakin Googlesta löydät osoitteen.
Asia on tiedossa Helsingin osalta.
Muuta onko Oulussa mitään toimintaa Olavi Mäenpään porukoilla?
Muistaakseni eräässä viestissä Kontulan ehdokas nälväisi suomalaisia "juoppoja" ja kehaisi tätä vierasmaalaista tapakulttuuria...
Kysäisin Mäenpäältä. Kuulemma on tulossa, samoin Pirkanmaalle.
nälvimistäkin, kun eivät osaa akkojaan puolustaa.
Vai olisiko niin etteivät kyenneet juopottelultaan.
Tulemme ilman Mäkipäätäkin kivasti toimeen. Meillä on fiksuja ehdokkaita.
Kyllä haluamme Olavi Mäenpään Ouluun. Emme tule ilman häntä toimeen täällä Oulussa. Täällä saa muslimit raiskata naisia keskellä katua eikä kukaan tee eikä näe mitään.
Täkälaiset politiikot ja päättäjät ja poliisit ovat munattomia. Tarvitsemme Olavi Mäenpään kaltaisia Kunnon Miehiä tänne Ouluun laitaman asiat järjestykseen. PerusSuomalaisillakaan ei ole täällä ketään. Muutama vanha järjestöjyrä akka vaan.
Tervetuloa, Olavi Mäenpää - pöytä on katettu!
polliisi on kun valittaa ku pienet likat. Hoitas hommasa eikä täälä palstalla vonkus muita apuun. Taitaa olla polliisi noita luusereita,joista ei ole muuhun kuin naman soittoon.
Taitaa olla jostakin Turun puolesta.Eikös poliisiksi pääsylle aseteta tietyt ehdot?
tutkinnan alla oleviin kysymyksiin.
Siis oletan etei ko henkilö ole edes pöliisi
Kyllä on kumma ettei mene perille. Nämä ulkomaalaiset sentään raiskasivat ryhmässä ja saivat enemmän aikaiseksi. Perussuomalaisten pelastaja, mulkkuneuvos Danhammer raiskasi yksin ulkomailla ollessaan.
Ryhmässä on voimaa. Vain työ- ja raiskausperäistä maahanmuuttoa Suomeen! Äänestä Perussuomalaiset!