Venäläiset upotti

3336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos autokannelta sanotaan kuuluneen räjhdys/räjähdyksiä,mikä sen parempi paikka asentaa lataus kuin auto ja mahdollisimman lähelle keulavisiiriä.

Kaikkihan on mahdollista.

Äänestä
  • oli niin kiire peittää jäljet.Ensin aiottiin jopa betonia pudottaa päälle mutta sitten laitettiin hiekkaa,että jäljet peittyisi.Kyllä syyllinen on siellä suunnassa,

    Äänestä

  • juuri Ruotsilla kirjoitti:

    oli niin kiire peittää jäljet.Ensin aiottiin jopa betonia pudottaa päälle mutta sitten laitettiin hiekkaa,että jäljet peittyisi.Kyllä syyllinen on siellä suunnassa,

    sen takia parempi peitää räjähdys jäljet ja olla hissukseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


estoonian kirjoitti:

ne ei tykänny salaisista asekuljetuksista
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1287810

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu