Prostituoituja käyttävät vain raukat

Olen monesti miettinyt millaiset raukat käyttävät maksullisia naisia. Ovatko he niin onnettomia tunareita vai muuten vain vätyksiä kun eivät muuten saa naista kuin rahalla. Jos on niin surkea ettei saa naista niin on vaikka ilman ja tyytyy "nyrkkikyllikkiin". Toki ainut puolusteltava seikka on se, etteivät he ota kohdettaan väkisin. Ihmetyttää ne naisetkin jotka puolustavat tätä toimintaa. Varmaan sillä voi tienata jonkun aikaa mutta mitä se aiheuttaa psyykkeelle ja tulevaisuudelle?
8446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

asiaa

Äänestä

Monen mielestä se on vaivatonta ja tulee halvemmaksikin. Moralistien ja hihhulien höpinöistä ei kannata välittää, vaan ajatella asiat itse.

Äänestä

Eli sinun mielestäsi runkkarit on miehiä mutta esim. Jaskari ei, koska hän harrastaa seksiä naisen kanssa talouden ollessa mukana kuvioissa? Kuitenkin avioliitot ovat perinteisestikin rakentuneet hyödyn varaan. Kaunis nainen nai vauraan herrasmiehen, köyhä ei kelpaisikaan... Maailmamme perustuu prostituutioon, halusitpa sitä tai et. Avioprostituutiota ei vain kutsuta sillä nimellä, vaan se peitellään kauniisiin ajatuksiin.

Äänestä

On niin paljon helpompaa ja vaivattomampaa vain tilata aika ja käydä vaikka ruokatunnilla huorissa.

Kapakkahommassa on niin kova vaiva, pitää pukeutua ja ehostautua ja yrittää vielä löytää riittävän kaunis jolta sais vielä samana yönä.

Kapakan kautta löydetty tapaa tulla aina kalliimmaksi, mikäli laskee omat vaate- ja ehostuskulut, sisäänpääsyt, juomiset; omat ja tarjoiluit, taksin etc.

Huoralla voi käydä selvinpäin, työvaatteissa ruokatunnilla, edullista ja vaivatonta.

Äänestä

Olen alkuperäisen kanssa samaa mieltä, että
vain raukat käyvät huorissa.
Sellaiset miehet eivät ilmeisesti pysty normaaliin kanssakäymiseen naisen kanssa, ja luultavasti nämä miehet ovat jollain tavoin tunnevammaisia.

Halvemmaksi tulee vetää omaan nyrkkiin, tai vaikka aidan rakoon -> ei tule kuppaa, ei tippuria, AIDSisita puhumatikaan.

Äänestä
  • Kyllä saa muiltakin. Joskus vaan vieraan saanti on kätevintä maksua vastaan.
    Kihnuta sinä sitä ainoaasi, mutta älä auo typerää päätäsi asioista joista et tiedä mitään.

    Äänestä

ihmisiä jotka eivät saa seksiä muuten kuin maksua vastaan.

Äänestä
  • oman käden oikeutta:)

    Ja jos kädet puuttuu, niin ainahan voi vedellä
    vaikka kiukaaseen..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_6673364 kirjoitti:

Olen monesti miettinyt millaiset raukat käyttävät maksullisia naisia. Ovatko he niin onnettomia tunareita vai muuten vain vätyksiä kun eivät muuten saa naista kuin rahalla. Jos on niin surkea ettei saa naista niin on vaikka ilman ja tyytyy "nyrkkikyllikkiin". Toki ainut puolusteltava seikka on se, etteivät he ota kohdettaan väkisin. Ihmetyttää ne naisetkin jotka puolustavat tätä toimintaa. Varmaan sillä voi tienata jonkun aikaa mutta mitä se aiheuttaa psyykkeelle ja tulevaisuudelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu