Olen kommunisti enkä vietä mitenkään joulua
Stalinin syntymäpäivä 21.12 on suurin juhlapäiväni
Stalinin syntymäpäivä huomenna
10
636
Vastaukset
- mutta
se muutettiin 21.12 koska 6.12 on myös Suomen itsenäisyyspäivä
- joosefille
http://www.jewwatch.com/jew-leaders-stalin.html
aika äijä oli - Heh heh
Koomikko kuten nämä http://fi.wikipedia.org/wiki/Marxin_veljekset
- KoMMari
Minäkin olen kommunisti. Mutta en vietä Stalinin syntymäpäivää. Pikemminkin surupäivää, miten hän tuhosi ihmisiä ja repi kansat juuriltaan.
Eikö olisi aika unohtaa koko Stalin? ja alkaa kehittämään uudenlaista kommunismiä. SKP:kin tuomitsee Stalinin ajan teot. Mut KTP:stä en ole varma. No ehkä oot KTP:läinen.
SKP on todellinen vaihtoehtoliike nykymenolle.- Makoileva stallari
on voimakkaasti aliarvioitu valtionpäämiehenä, silloin ei rikolliset porvarit riistäneet kansaa niin kuin nykyään tapahtuu :)
- JOSIF VISSARIONOVITS
Makoileva stallari kirjoitti:
on voimakkaasti aliarvioitu valtionpäämiehenä, silloin ei rikolliset porvarit riistäneet kansaa niin kuin nykyään tapahtuu :)
Kunnia Toveri Stalinille! Ilman häntä tekisimme pakkotyötä natsisikojen keskitysleireillä. Turha on sellaisen paskan täälläkään esiintyä kommunistina joka Isä Aurinkoista haukkuu! Neuvostovalta palaa vielä, voin lyödä vaikka vetoa. ELÄKÖÖN MAAILMANVALLANKUMOUS JA TOVERI STALIN!!!! PANNAAN PORVARISIKAVIEMÄRIROTTIEN VERI ROISKUMAAN!!!!!! ETEENPÄIN TOVERIT, EI JÄÄDÄ MAKAAMAAN TULEEN!!!!!!!!
http://www.vunet.org/videos/video_modern_russian-224.html
http://www.vunet.org/videos/video_my_address__soviet-126.html
http://www.vunet.org/videos/video_soviets_on_march-231.html
http://www.vunet.org/videos/video_modern_russian-224.html
- juhlit tätä
maantierosvoa. Tätä pientä homomiestä.
No, siitä vaan. Taidat olla itsekkin
niitä miehiä. Hä, hä, hä häääääää.- olivat kumpainenkin
homoja.
- Väärin,
olivat kumpainenkin kirjoitti:
homoja.
eivät olleet homoja, molemmilla oli vaimot. Leninillä Nadesda Krupskaja ja Stanilla montakin vaimoa. Stalinilla oli myös lapsia.
- olikin
suuri alkoholisti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65809
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202678Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648