Ibi Love ei päässyt jatkoon

Sääli hehkuttajille.
31646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

päristellä tyhjää tynnyriä vielä enemmän. On se kumma kun joidenkin pitäisi päästä esille vaikka ei ole mitään annettavaa. Ibi on saanut useita mahdollisuuksia näyttää kykynsä mutta kun ei niin ei. Älyäisi tyttö jo tehdä oikeat johtopäätökset ja pysyä poissa tyrkyttämästä itseään.

Äänestä
  • Taasko se oli karsinnoissa?

    Äänestä

  • sivusta seuraaja kirjoitti:

    Taasko se oli karsinnoissa?

    ei tietenkään ollut, tyhmäkö olet!?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ouza_ kirjoitti:

Sääli hehkuttajille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu