Tuomioja on oikeassa

että kannattaa "vittuilla" enemmän Usa:ta kohtaan
kuin KAIKKIEN TYRIEN ÄITI-VENÄJÄÄ KOHTAAN,koska
voit saada siitä hyvästä polonium.myrkytyksen ja
"alta aika yksikön" hohohohooho FUCK MAMA
1130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vain hymyilee sillekin, jolla ei oo hartioita, edes puheissaan.

Kusipäisyys ja puolueellisuus ei paljon paina. Mutta se painaa, ettei tajua, mistä jättää sanomatta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


siinä suhteen kirjoitti:

että kannattaa "vittuilla" enemmän Usa:ta kohtaan
kuin KAIKKIEN TYRIEN ÄITI-VENÄJÄÄ KOHTAAN,koska
voit saada siitä hyvästä polonium.myrkytyksen ja
"alta aika yksikön" hohohohooho FUCK MAMA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu