Kirjasuositus: K.Malmirae: Uusi Maailmanjärjestys

Kyöstin pääteos paljastaa dramaattisella tavalla ikivanhan käärmeen perkeleellisen suunnitelman. Kirja käy läpi uuden ajan merkittävimmät maailmahistorialliset tapahtumat ja löytää niiden takaa ällistyttävän punaisen langan, saatanallisen juonen ja suunnitelman, jonka ovat punoneet kristillisen maailman leppymättömät viholliset, ILLUMINAATIT.

Kirja marssittaa eteemme kieron kavalkadin, jossa maailmanhistorian palaset loksahtavat paikoilleen yksi toisensa jälkeen. Kaikki suuret tapahtumat löytävät selityksensä illuminaattien salaisten suunnitelmien uumenista. Juutalaisen Adam Weishauptin perustaman Illumination -järjestön lonkerot kulkevat ajan lävitse ulottaen vaikutuksensa sellaisiin antikristillisiin ja Jumalalle vihamielisiin käsitteisiin, kuten vapaamuurarit, USA, kansallisuusaatteet, Rotschildit, marxilaisuus, siionismi, Ensimmäinen Maailmansota, Toinen Maailmansota, Israel ja Kylmä Sota. Israelin syntyminen ja Neuvostoliiton koko elinkaari ovat osa tätä kellontarkkaa suunnitelmaa, jonka tarkoituksena on upottaa kristillinen maailma Jerusalemin temppelin tulevan ylipapin ja Israelin johtajan johdolla iankaikkiseen hautaansa.

Lue tämä kirja!

Se on paljastavampi kuin yksikään muu aihetta sivuava kirja!

http://www.kolumbus.fi/kmalmirae/

0

191

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

        Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
        Ikävä
        87
        1714
      2. Ei se mene ohi ajan kanssa

        Näin se vaan on.
        Ikävä
        85
        1222
      3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

        Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
        Ikävä
        110
        1113
      4. Tunnistebiisi

        Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
        Ikävä
        67
        906
      5. Taidat tykätä linnuista paljon

        Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
        Ikävä
        102
        874
      6. Okei nyt mä ymmärrän

        Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
        Ikävä
        56
        818
      7. Miks käyttäydyt noin?

        Välttelet kaikkia kohtaamisia...
        Ikävä
        47
        731
      8. Ei sun tarvi jännittää enää

        en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
        Ikävä
        36
        722
      9. Olen huolissani

        Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
        Ikävä
        47
        671
      10. Minkälainen ääni mulla on mies

        Sinun mielestä?
        Ikävä
        33
        653
      Aihe