MuisQuulle

Hyvää huomenta ja lebboista duunibäivää:)
http://www.positiivarit.fi/joulu/22.html
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja ihanasta linkistä..SÄ :o))))))))))

Päivästä tulee pitkä..touvottavasti ei kuitenkaan eilisen kaltainen;o)..Yritän olla koheltamatta kaupunkilla duunin jälkeen..(heh)

Rakkaus on juuriri sitä..ja paljon muutakin...igioma:o)...Onnellista ja tressitöntä päivää Huggaputki..eli Huggis kuten Soleisson sanoo;o)))))))..Toiv törmätään illalla:o)

Äänestä
  • huono tsägä waan jatguu, gohta mä menen ja lyön bäätä seinään että burut bölisee:)
    Muisgis igiomani:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huggabutgi kirjoitti:

Hyvää huomenta ja lebboista duunibäivää:)
http://www.positiivarit.fi/joulu/22.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu