Scary Movie

Date Movie

2

451

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PhearTheReaper

      näemmä myös Borat, Charlie and Chocolate Factory ja pari muutakin näyttävät saavan käsittelyn. :D

      En väitä etteikö tämä olisi varmasti hauska elokuva Scary Moviesista tuttuun tyyliin.. täytyy vain muistaa katkaista aivotoiminta katselun ajaksi. Kuitenkin tämä taitaa kuulua siihen kerran katsottavien komedialeffojen kastiin kuten suurin osa muistakin vastaavanlaisista ns. pieruhuumorikomedioista joiden ideat eivät jaksa kantaa useampaa katselukertaa.

      Kaveriporukassa "kännileffana" katsottuna ajaa varmasti asiansa. :D

    • MKN

      Great, REALLY great! Ensin Scream, sitten Paholaistalo ja Manaaja, sitten The ring ja Signs, sitten Maailmojen sota, Kauna, Saw ja Kylä, sitten rakkausleffat ja NYT TÄMÄ!! On TODELLA loukkaavaa, että perheleffoista tehdään aivotonta törkyä! Minua suututtaa erityisesti Pirates of the Caribbeanin, Narnian ja Jali ja suklaatehtaan halventaminen! Tämä roskaleffa tulee olemaan suurinta V########## ja se saattaa koko elokuvamaailman SUUREEN HÄPEÄÄN!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      77
      2356
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      15
      935
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      786
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      46
      731
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      50
      714
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      644
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      616
    8. 50
      595
    9. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      584
    10. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      566
    Aihe