Hyvät pakara ja reisi jumpat

Hyviä ohjeita tai liikeitä mitkä kiinteyttää pakarat, reidet ja vielä sen perseen???
2643
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

suolla,nii jo perse kiinteytyy t:¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Äänestä

levytanko niskassa tai käsipainot käsissä.
Myös askelkyykky hyvä ja tehokas pakaroille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinteyttää pitäis kirjoitti:

Hyviä ohjeita tai liikeitä mitkä kiinteyttää pakarat, reidet ja vielä sen perseen???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu