Ruvetkaa sossut

ajattelemaan, se on haastava harrastus.
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

LIPPOSEN PORUKKA ON AIKÄ PÖHKÖÄ JOHTAJANSA TASOA ETTÄ KYLLÄ SE SIITÄ.

Äänestä

Haistakaa saatanan sosialistit pitkä vittu!

Äänestä

EROSIN SDP:STÄ ,JOHON KUULIJA KYSYI MITEN TULIT SIIHEN PÄÄTÖKSEEN. " KOSKA RUPESIN AJATTELEMAAN JÄRKEVÄSTI", totesi hän ja jatkoi matkaansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perso kirjoitti:

ajattelemaan, se on haastava harrastus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu