Olisikohan Vantaa-hotellissa vuoden vaihtuessa mukavaa''seuraa'' tasoa omaavalle pariskunnalle toisista pariskunnista ja kenties mukavan ulkomuodon ja varustuksen omaavista herrasmiehistäkin??
Vuoden vaihtuessa Vantaalla
Pari 30+
83794
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Millaisesta "tasosta" olisi kyse. Hyvävartaloinen ja urheilullinen yrittäjäpariskunta haluaisi vaihtaa vuotta.
Siis kiitos ei mitään "tavan duunarisakkia ja muuta viilari-höyläriä"!
Hei kyselitte mahdollisuuksia hotelli Vantaalla.
Alkoi kiinostamaan tuo kyseinen hotelli. Olemme vaimon kanssa keskustelleet aiheesta ja tulleet kuulemamme mukaan tulokseen, että ko. hotelli taitaa olla aika lailla mukavan syntinen paikka.
Kertokaa lisää tästä hotelli Vantaasta!
Asiasta kiinostuneet
Olen käynyt säännöllisesti lauantaisin tuossa hotellissa ja täytyy sanoa etten minä ole huomannut siellä mitään syntistä :) .. Olen 47v. pyöreä ja kaunis nainen. Haluaisin päästä parin kanssa nauttimaan, mutta mitä pitäisi tehdä jotta onnnistuisin ? Pitäisikö kiertää parin luota toiselle ja ilmaista halukkuutensa vai miten ?
Nuoret miehet kyllä parveilevat ympärillä, mutta en ole heistä kiinnostunut.
Karina
Hei Karina ja muutkin!
Olen juuri tullut tänne pääkaupunkiseudulle, niinpä tämän seudun menot ovat hieman vieraita. Utilaana olen kuunellut ja haastatellutkin ihmisiä, löytääkseni eroottista (Huom eroottista ei porno) tunnelmaa, mistä nauttia kaksin puolisoni kanssa.
Vantaa hotelli on esiintynyt jutuissa aika useasti. Tiedättekö muita paikkoja?
Jaa miten Karin pääsisi mukaan parin kanssa jatkoille? Juuri kuten totesit tanssittaen vain sinua viehättävän parin puolisoa ja jututtamalla ihan normaalisti, niin kyuin ihmiset tutustuvat. Jos he ovat asialla liikkeellä, se sinulle kyllä ilmaistaan. Samahan koskee myös pariskuntaa, mikä hakee muita vastaavia, eikös vain ;)
"Pitäisiköhän lähteä Vantaalle"
Kyllä se katsekontakti kertoo paljonkin jos parit toisiaan ovat hakemassa.
Niin me ainakin olemme itse seuraa löytäneet.
Tulkaa katsomaan synkkaako kemiat..
Siellä mekin bailaamme mukava seura mielessämme.
Pitkä hoikka blondi salskean seuralaisen kera...
PS. Laittakaas kaikki jonkinlainen tuntomerkki...
vetoketju raollaan ;)