TÄSSÄ SE TAAS NÄHDÄÄN SAATANA!

vituiks menee nää lätkäturnaukset

kun pelisysteemi ei toimi, ei myöskään erikoistilanteet kuten kulmapeli, silloin tarvitaan ratkaisijoita, yksilösuorittajia ja missäs vitussa niitä?

ei missään kun suomi ei pysty semmoisia tuottamaan, kiitos surkea valmennustyö..
3318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nii-in...

Äänestä
  • nousua näköpiirissä lätkämirreillä. Eihän tota tyhjänpäivästä hapatusta jaksa enään kukaan täyspäinen. Kuunnelkaapa kun taas jotain pelaajaa/valmentajaa haastatellaan, ni tulee mukava olo itelle, kun oma ajatus vielä juoksee. "joo kaveri tuli rinnalle ja ohi vaikka me oltiin parempia" APUVA!

    Äänestä

Armeijassa tehdään kaikista samanlaisia luusereita. Kukaan ei uskalla poiketa muista. Sen jälkeen on urheilussa ja muualla elämässä vaikeaa olla se "kikkailija", joka voisi ratkaista monta pulmaa ja kehittää ko. asiaa. Lätkässä on juuri niin, kukaan ei uskalla ottaa vastuuta maalin teosta tai pikku kiemuroita kun valmennusjohto(=kapiaiset) huutaa naama punaisena jos epäonnistut jos taas onnistut niin ovat hiljaa muuten paitsi sanoen, että antaa olla sitten viimeinen kerta kun käytät omia aivoja. Suomi alistaa omaa kansaansa melkein kuin islam, pakko..pakko..pakko...pakko..........!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


FAKTISTI kirjoitti:

vituiks menee nää lätkäturnaukset

kun pelisysteemi ei toimi, ei myöskään erikoistilanteet kuten kulmapeli, silloin tarvitaan ratkaisijoita, yksilösuorittajia ja missäs vitussa niitä?

ei missään kun suomi ei pysty semmoisia tuottamaan, kiitos surkea valmennustyö..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu