Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

SHERIFFI== > KAI VALVOIT KUN SE PED..

TOIVOTTAVASTI SE HENKILÖ JOKA SITÄ MATERIAALIA LAITTOI TÄHÄN PALSTALLE SAA KUULLA KUNNIAN. EIKÖ NIIN. JOKU RAJAKIN SILLE.

ELLEI SE OLLUT JOKIN LOUKKU ANSA SAITTI. JUUNOU
NIITÄKIN PEDOPOLICE TEKEE.
11892
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

VITTU WHO CARES HÄ??!?!!?VITTU MITÄ SE SULLE KUULUU MITÄ SHERIFFI TEKEE???!!?!?IME LETKUA SAATANAN PERVERSSI HOMO!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TIIÄT KYLLÄ MITÄ TEIT kirjoitti:

TOIVOTTAVASTI SE HENKILÖ JOKA SITÄ MATERIAALIA LAITTOI TÄHÄN PALSTALLE SAA KUULLA KUNNIAN. EIKÖ NIIN. JOKU RAJAKIN SILLE.

ELLEI SE OLLUT JOKIN LOUKKU ANSA SAITTI. JUUNOU
NIITÄKIN PEDOPOLICE TEKEE.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu