Kommunistit ovat sairasta

minkä tämä sairas foorumi osoittaa!

Täällä puolustetaan HIRMU DIKTAATTORIA ihan häpeilemättä!

Punikit eivät kuulu länsimaiseen elämän menoon alkuunkaan!

Komujen palstan vierityskin on ihan älytöntä!
4127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tämä kolhoosimies Sauli Niinistö ! Kaikki työ kolhoosissa on saman arvoista. Kunniamerkeillä maksetaan palka ja kehuilla.

Äänestä

pahimpia tekijöitä epäjärjestykselle ja turvattomuudelle!

Äänestä

Minkä tämä foorumi osoittaa. Täällä puolustetaan häpeilemättä USA:n hirmutekoja maailmalla! Oikeisto-kokkelit eivät kuulu normaaliin elämänmenoon. Niiden ihanteena ovat salaiset vankilat kiduttajineen. Nuo raakalaiset ymmärtävät ainoastaan veristä väkivaltaa. Oikeisto-kokkeleiden palstan vierityskin on aivan sairasta.

Äänestä
  • sosialismi on tappanut enemmän ihmisiä kuin mikään muu ismi

    Kansallis-sosialismi saksassa
    sosialismi NL:ssä
    kiina
    pohjois-korea
    kuuba
    ...
    ...
    saddamin Sosilistinen baath puolue irakissa.

    Sosialimille tunnusmerkkeinä ovat aina olleet julmuus, kidutukset ja muut ihmisoikeusrikokset.
    yhtään ns. sosialistista hyvinvointivaltiota ei ole ollut eikä tule olemaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


väkeä kirjoitti:

minkä tämä sairas foorumi osoittaa!

Täällä puolustetaan HIRMU DIKTAATTORIA ihan häpeilemättä!

Punikit eivät kuulu länsimaiseen elämän menoon alkuunkaan!

Komujen palstan vierityskin on ihan älytöntä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu