Tarja sanoi että

ääriliikkeitä ei tulla suvaitsemaan Suomessa. Mitä liikkeitä hän mahtoi tarkoittaa? Ja mitä niille tehdään?
5312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

60-70luvulla oli SUOMEEN TUOMASSA KOMMUNISTIEN IHANNE VALTIOTA HALONEN, SE JOS MIKÄ OLISI PITÄNYT SILLON KIELTÄÄ!

Äänestä
  • anarkisteja, ekoterroristeja tai ylensä äärivasemmistoa tarkoittanut. Jos jonkinlaista oikeisto liikehdintää ilmenisi otetaan kovat otteet käyttöön.

    Äänestä

hyväksy sitä.

Äänestä

se maa jonne maahanmuuttaja kuuluisi. Mutta on meille otettu poliittisen nuolemisen takia. Ihmiskaupaa politiikalla.

Äänestä

on äärimmäinen suomalaisvastaisuus. Siihen on suomensyöjillä hekumallinen himo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ääriliikkeitä kirjoitti:

ääriliikkeitä ei tulla suvaitsemaan Suomessa. Mitä liikkeitä hän mahtoi tarkoittaa? Ja mitä niille tehdään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu