Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Karvojen poisto

Mietin tässä, että miten karvaiset kanssasisareni toimivat kun ovat miekkosensa luona? Eli joka aamu suihkun kautta, jotta ei sänki tunnu??
On tää naisen elämä työlästä.. :P
41238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kannattaa kokeilla Brassivahausta sokerilla, nomim. Iloisesti yllättynyt

Äänestä
  • Jaloissa kasvaa myös, sokeroinnilla nekin? Tulee melko tyyriiksi..

    Äänestä

  • alk.per. kirjoitti:

    Jaloissa kasvaa myös, sokeroinnilla nekin? Tulee melko tyyriiksi..

    Kannattaa kokeilla epilaattoria. Sen kanssa ei sänki ihan yhdessä yössä kasva. Itse epiloin kerran viikossa.

    Äänestä

että mies sheivaa sut. Niin meillä ja molemmat nauttii ja lopputulos on paljon parempi kuin itse tehden. Suosittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehen luona kirjoitti:

Mietin tässä, että miten karvaiset kanssasisareni toimivat kun ovat miekkosensa luona? Eli joka aamu suihkun kautta, jotta ei sänki tunnu??
On tää naisen elämä työlästä.. :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu