Ylläpidolle

että otettaisiin pyyntö huomioon.
Tämä on helluntaillaisuutta käsittelevä palsta.

Täällä terrosisoi yksi nikki PenteCostal. Kaikki, jotka haluavat keskustella hell. ovat kadonneet.
2144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

rekisteröitymistä, silloin keskustelijat tietävät että kyseessä on sama henkilö eikä 1000 samalla nikillä huutelevaa.

Äänestä
  • järkeviä ole kukaan. Tämä on fundamenttilaisten oma palsta jotka ovat aina oikeassa. Miksi uskovaiset kiistelevät keskenään. Lukekaa raamattua niin eikö
    ne sieltä asiat selviä ilman tulkintoja. Outoa porukkaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimetön ( vai pitääkö rekis... kirjoitti:

että otettaisiin pyyntö huomioon.
Tämä on helluntaillaisuutta käsittelevä palsta.

Täällä terrosisoi yksi nikki PenteCostal. Kaikki, jotka haluavat keskustella hell. ovat kadonneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu