Puheliaisuus ja varallisuus.Onko ne tärkeimmät ominaisuudet tai sanotaanko ainakin hyvin tärkeät miehessä.
Nyt naiset vastauksia.Ja ihan rehellisiä ja selkeitä malliin on tai ei.Tietty kaikkiin vastauksiin oon tyytyväinen.Siis, että joku viittii ees vastata.
Nyt naiset vastauksia.Ja ihan rehellisiä ja selkeitä malliin on tai ei.Tietty kaikkiin vastauksiin oon tyytyväinen.Siis, että joku viittii ees vastata.
Vastaukset 8
Vanhimmat
päinvastoin.
Päinvastoin.Siis köyhälle ja hiljaisellekin löytyy käyttöä.Mukava kuulla.
mun mielestäni..
Avoimmuus, rehellisyys,sosiaalisuus.
Aika "koviakin" vaatimuksia.Pitää vielä kysyä, että eihän sosiaalisuus ja puheliaisuus tarkota välttämättä samaa? Siis sosiaalinenhan voi olla vaikkei olis puhelias.Siis viihtyy muuten ihmisten parissa.
Ei mitään kovia...Itseasiassa luontevia...ei edes vaatimuksia...
Luontevia sellaselle joka on ollu sellanen aina,mut mites jos pitäs alkaa olemaan.Jos haluais olla,mut ei uskalla.Tai kyllähän mä tiedän kysymättäkin,että harjottelemalla ja kokeilemalla.
Tämmönen alotus vaan siksi,että sain kuulla olevani tänään aneeminen, hiljanen,hiljanen ainakin kaks kertaa,nii sitten otin ritolat ja läksin.Toinen kun on kun papupata nii tuntuu,etten oikein riitä.Teinköhän mää taas väärin.Ai nii ja sitte rahattomuuskin on vissiin meikän vika kun ei oo tota työtä tällähetkellä.
Jokainen on oma itsensä..Ei toisen mielen..mielivallan mukaan tarvitse muuttua..Ei se toimi, jos alistuu johonkin mitä ei luontaisesti ole. Jos tahtoo muuttua..muutos lähtee omasta itsestään...:o)...Raha..varallisuus ei korvaa ihmisen läheisyyttä..aitoa tunnetta:o)
Jotain tommosta mä ootinkin.Tosin haluaisin olla puhelias.Mut kannattaa varmaan hyväksyä ittensä tämmösenä nii on varmaan helpompaa.En jatka tästä aiheesta enempää.Nyt mää kyllä jään miettimään,että soitanko mää vai soittaako hän.Tai jos ei kumpikaan soita nii mitähän sitte tapahtuu.
Mutta, hauskaa illan jatkoo.