Mitä tapahtui tämän päivän jaksossa,siis mitkä ne Stephanien "suuret kohahduttavat uutiset" oli?
Ja miten ihmeessä Eric ja Brooke on päätyneet naimisiin,onko se joku Stephanien ärsytyskikka vai joku muu juoni?Kiitos vastauksesta!:)
Ja miten ihmeessä Eric ja Brooke on päätyneet naimisiin,onko se joku Stephanien ärsytyskikka vai joku muu juoni?Kiitos vastauksesta!:)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Steph. suuri "uutinen" hän muuttaa Floridaan, jättää perheensä "rauhaan" - sanoi, ettei kestä kohdata Brookea perheenjäsenenä. Eric ja Brookehan menivät naimisiin "todistaakseen" tyttärelleen, ettei Brooke halua millään tavalla sekaantua Nickin ja tämän väleihin vaan on "vakaasti" naimisissa Ericin kanssa.
Nyt vapaa loppuu ja minä taas en enää pääse seuraamaan tätä ...
... että miksi Stephanie tänään perjantaina hyvästeli perhettään. No, sitä eukkoa ja sen manipulointia tuskin kukaan kaipaa. Koko sarja on menettänyt pikkuhiljaa makunsa, kun porukka ja näyttelijät ovat vaihtuneet. No, itse katson sitä niin harvoin, että ihan sama, kuka siellä näyttelee ketäkin. Harvoin katsomisessa on se huono puoli, ettei heti pääse jyvälle uusien naamojen rooleista sarjassa.
Tällä palstalla on arvosteltu ihmisiä, jotka katsoo Boldiksia päivittäin. Jokaisella meistä on haaveita, joten mitä pahaa on saippiksen katsomisessa? Ei mitään niin kauan kun ei ala sekottaa omaa elämäänsä sarjan tapahtumiin tai ottaa mallia sarjasta!
että ennemmin katson kaunareita kuin salkkareita. Tulee parempaan aikaan, ja siinä saa nauraa, kun asiat on todella huvittavia, nämä ihmissuhdeasiat nääs. Salkkareita tulee harvemmin katsottua, esim. amia ja jenniä ongelmineen en voi sietää. Joko lie eronneet... katson siis joskus, että kestän suhtkoht kärryillä.