Minusta tuli Kaataja

Niilo Ylivainio "kaatoi" ihmisiä ja sen jälkeen monet muut uskontokunnan edustajat.
Kokeilin Joululomalla samaa vaimooni.Olin saanut lyhyen opastuksen heteropsykoosiin.Yllätys!Vaimoni kaatui syliini.Ei siinä henkiä tarvita vaan vaikuttaminen toisen alitajuntaan.Toimii!!
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heitin niin vahvaa psykoosia että vaimo kaatui sänkyyn ja jumankekka minä siihen päälle.
En käsittänyt voimiani...

Äänestä

Kappas vain, meillähän on jotain yhteistä! Vaimosi on nimittäin kaatunut minunkin syliini.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tsi2 kirjoitti:

Niilo Ylivainio "kaatoi" ihmisiä ja sen jälkeen monet muut uskontokunnan edustajat.
Kokeilin Joululomalla samaa vaimooni.Olin saanut lyhyen opastuksen heteropsykoosiin.Yllätys!Vaimoni kaatui syliini.Ei siinä henkiä tarvita vaan vaikuttaminen toisen alitajuntaan.Toimii!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu