Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Motamoro voitti 975€ !!!!

7773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä me uskotaan.Hyvin voitit euron
panostuksella onneks olkoon sulle.

Äänestä

kovin pätevät todisteet:D
missä se panos ja voittosumma näkyy?

Äänestä

Kumma,että panos pyyhitään jostain syystä aina pois.

Äänestä
  • Jos Tepiin vihjaat niin Tepi ottanut kaiken identifioivat informaation pois screeneista hei! Tepi ei voi ottaa minkäänlaisia riskejä siitä, että tietyt ihmiset saisivat tietää, kuka Tepi on hei! Syy selviää kirjoitushistoriasta. Joskus olen unohtanut ottaa esim. panoksen pois, ja kyllä niissä on aina ollut juuri se panos, minkä olen viestissä ilmoittanut et sillei hei!

    Tällä Motanmorolla nyt on tuskin mitään syytä, miksi juuri panos täytyy olla pois et sillei hei!

    Äänestä

  • old_profile_89647 kirjoitti:

    Jos Tepiin vihjaat niin Tepi ottanut kaiken identifioivat informaation pois screeneista hei! Tepi ei voi ottaa minkäänlaisia riskejä siitä, että tietyt ihmiset saisivat tietää, kuka Tepi on hei! Syy selviää kirjoitushistoriasta. Joskus olen unohtanut ottaa esim. panoksen pois, ja kyllä niissä on aina ollut juuri se panos, minkä olen viestissä ilmoittanut et sillei hei!

    Tällä Motanmorolla nyt on tuskin mitään syytä, miksi juuri panos täytyy olla pois et sillei hei!

    Tapan sut, jos et jatkossa laita panosta näkyviin.
    OLEN TOSISSANI .. ÄLÄ OTA RISKIÄ !

    Äänestä

  • ..................... kirjoitti:

    Tapan sut, jos et jatkossa laita panosta näkyviin.
    OLEN TOSISSANI .. ÄLÄ OTA RISKIÄ !

    Syy on salailla voittojansa.Kun pelaat muutamalla eurolla (ei muuten ole häpeä)ei voitotkaan voi Tepolla olla tuhansia.Kylmä totuus! Itsepetosta kylläkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8205839 kirjoitti:

http://i12.tinypic.com/43xbw3m.jpg

Tossa on todiste.

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000022653360

ja tossa vihjasin sen, et sillee hei. Näin sitä voitetaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu