Mikä helvetin pakko maikkarin on jauhaa yhtä ja samaa mainosta joka mainoskatkolla ja aina joka ohjelmien välissä? Kai sitä nyt vähemmälläki uskotaan! Sama juttu oon Bond-mainoksen kans... Itseä on ainaki alkanu ärsyttää niin paljo, että vaihdan kanavaa heti kun jompi kumpi tulee.
24-mainos tulee joka välissä
raivostunut
3190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kukahan sitäkin paskaa jaksaa katsoa?
Pääkaupunkiseudulla ja ruuhkasuomessa yleensä ohjelmien keskelle ja väliin on ostettu enemmän mainoksia. Muilla alueilla niiden paikalla näytetään kanavan omia mainoksia. Tietysti niissä voisi olla vähän vaihteluakin.
Kuinka voit väittää että 24:ää mainostetaan joka välissä? Itse olen ihmetellyt enemmänkin sitä kun 24 mainokset tulevat vain subilta eikä maikkarilla ole näkynyt kuin muutaman kerran ja nykyään ei sitäkään.