mikä on teistä tällä hetkellä kiinnostavinta päikkäreissä? minusta on se kun john, bo ja ne muut selvittää sitä marlenan "haudan ryöstöö". teistä?
kiinnostavinta?
pindy
8547
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Musta se on jännintä, kun ne saarella olevat koittaa keksiä miten ne pääsis pois ja on se haudan ryöstökin aika jännää, ja sit vielä kun se Jan koittaa salailla sitä Shawnia! :D
mustakin se saari kohtaukset on hauskoja,ja jännittäviä
Sami ja Lucas, niiden suhteen kiemurat. Janin metkut on kanssa tosi hauskoja, koska Heather Lindell on niin hyvä näyttelijä.
Tossa olikin jo vastaus.. harmittaa kun sarja menee niin hitaasti eteenpäin :S Haluisin jo tietää mitä Jan juonittelee seuraavaks :)
juu mäkin tykkään siitä ku ne selvittää marlenan ruumiin katoamista
Mä ihmettelen sitäkin, että miksi sen sarjan tyyli muuttui..? Tai ainakin siltä tuntuu... Ennen se oli aidompi, mutta nyt siihen on lisätty kaikenlaisia yliluonnollisuuksia. Ja välillä ne asiat tuntuu niin kummilta ja hitaasti eteneviltä, että alkaa tuntua, että ne kirjoittajat, tai mitkä lie, eivät itsekään oikein tiedä miten jatkaa. Kokoajan tulee vain uusia kiemuroita eikä mikään tunnu ratkeavan... Tää oli pälätystä.
Haluaisin kyllä pian saada tietää, että miten se toinen Salem on tehty. Mutta mä kyllä ihmettelen yhtä juttua... Kun se kerran on niin huolellisesti suunniteltu paikka, kaikki on niin samanlaista... Niin miksi Marlenan arkku piti jättää tyhjäksi? Kyllä saman näköisen nuken teko olisi onnistunut, jos kerran Salemin näköisen kaupungin tekokin sujui niin hyvin. Vai oliko arkku jostain syystä tarkoituskin jättää tyhjäksi?
Niin mä haluan tietää, että mikä on toisen Salemin tarkoitus.
Haluisin tietää, että miten Bellelle ja Philippille käy ja mitä Jan seuraavaks juonii, ja Mitä Shawnille käy.