suomi tarvitse mitään lisä ydinvoimaa teollisuus muuttaaa ULOS ja lopetetaan noi teiden valaisemiset TAI AINAKIN JOKA TOISESTA TOLPASTA LAMPPU POIS!HERÄTKÄÄ TYHMÄT PÄÄÄTTÄJÄT.
ydinvoima
ja vitut
7459
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tottakai lisää ydinvoimaa että voidaan myydä sitä ulos
Mä en ainakaan kaipaa ydinvoimaa saastuttamaan. Ihan turhaan tuolla ulkosalla pidetään lamppuja päällä. Jokainen voi ottaa vaikka fikkarin mukaan kun menee ulos tallaa. Ja ainakin meillä sammutetaan aina huoneesta lamppu kun ei ole tarvis. Sitäpaitsi meillä käytetään sähköä. Ydinvoima on ihan turhaa... NK rules!!!
Eiköhän se ydinvoima ole saasteettomampi vaihtoehto jan niin, se ydinvoimahan ei missään muodossa tuo sähköä kotiin??
Ei minunkaan mielestä tarvi ydinvoimaa, kun minäkin käytän vain sähköä!!!
Pikkusen idiootti kirjoittaja, tai sitten omaperäinen huumorhenkilö...
olis parasta et kaikki me jotka ei haluta kuluttaa turhaa energiaa lopetettais tää netin ja tietokoneiden käyttö....
sinustahan suorastaan huokuu yhteiskunnallinen vastuu ??? Aloitetaan vaikkapa säännöstely ettei tarvi ostaa sähköä idiooteilta naapurimailta?
arkadianmäen viereen. saapahan ainakin kantaa päättäjät vastuunsa sitten!