Jone Nikula, naulan kantaan!

Mitä sanoi helluntailaisista ja muista hihhuleista. Hyvin sanottu!
2258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jone N, on kirkonpolttajan näköinen perseeseen nussittu menninkäinen. Kyllä lehdet yrittää revittää mitättömyyksistä juttua. Toivottavasti sefu siivoaa palstan Idlos jutuista, menkööt omalle palstalleen voihkimaan.

Äänestä
  • Noin on ! ällöttävämpää elukkaa kuin tuo Nikula ei ole olemassakaan; Perkele luihuotsassa ei ole muusikkoa muuta kuin pitkä paskainen tukka, ja jäbä tekeentyy tuomariksi laulajille, pitäisi tukkia turkinhihaan koko Ameeba ja nussia uudestaan tähän maailmaan !

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hihhulit ällöttävät kirjoitti:

Mitä sanoi helluntailaisista ja muista hihhuleista. Hyvin sanottu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu