Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

eka

Ajelin tässä pari päivää sitten pillun paljaaksi. Ei se keski-ikäisen naisen revä näköjään niin kaunis paljaana ole. Mutta tuntuu hyvältä.
31835
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..ei ole nuoren naisenkaan:D :( 19 lasissa täällä ja yrjö vois lentää ku alakertaan kattoo.. en sitte tiiä onko vika ala- vai yläpäässä..?

Äänestä
  • olis kiva imea sen : )

    Äänestä

miksi kurkistit silälle,kyllä se ulkoapäin on varmaankin kaunis,karvattomuus tekee sen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerta kirjoitti:

Ajelin tässä pari päivää sitten pillun paljaaksi. Ei se keski-ikäisen naisen revä näköjään niin kaunis paljaana ole. Mutta tuntuu hyvältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu