Missä asuu

kansa ?
4198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

elintaso, esim. USA!

Vai mitä iiromikes?

Äänestä

Ykköspaikasta kilpailevat USA ja Suomi!

Molemmat jäävät kuitenkin aikanaan Venäjän varjoon, kun elintaso siellä jonakin päivänä riittää silavan syömisen.


Silloin näemme uutiskuvista, miten muodottomiksi lihonneita venäläisiä kipataan itärajamme yli Venäjän puolelle, josta heidät nostureilla nostetaan karjankuljetusvaunuihin kotimatkaa varten! :))

Äänestä

Käpylässähän ne asuu.

Äänestä
  • super läskit.Muodottomat säkit

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maailman lihavin kirjoitti:

kansa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu