Bush ja Blair

Rikoksista ihmiskuntaa vastaan. On niin paljon näyttöä oikeudelle näiden herrojen teettämistä rikoksista, jolle ei loppua näy?
2180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun tämä pullamössöhännystelijäyhteiskunta ei tee asialle mitään >:(

Äänestä

Jos mikään valtio ei olisi puuttunut Saddamin mielettömään diktatuuriin, se olisi ollut ihmiskunnan yhteinen rikos -itseään vastaan!

USA liittolaisineen pelasti ihmiskunnan maineen alkamallla sodan terrorismia vastaan, sillä ilman sitä olisi mahdollista, että Euroopassa hoilattaisiin jo tänä vuonna muslimien hymnejä, ja kristinusko olisi kiellettyä vääräoppisten uskontona.

Kurkunkatkaisu-showt täyttäisivät iltaisin kuvaruudut, ja kauniit naisemme kulkisivat hunnutettuina peläten sukulaismiesten suorittamia kunniamurhia.

Sellaistako kaipaat Bushin ja Blairin uhrautuvan politiikan sijaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hirteen kirjoitti:

Rikoksista ihmiskuntaa vastaan. On niin paljon näyttöä oikeudelle näiden herrojen teettämistä rikoksista, jolle ei loppua näy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu