Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vihjeitä 2n + 2m?

Olisi kimppakivaa tiedossa, vihdoinkin. Meitä on kaksi pariskuntaa, kaikki umpiheteroja. Onko kokemuksia/vihjeitä että mitkä asennot jne voisi toimia hyvin?
21362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko tiedossa siis myös parin vaihtoa? Onko kukaan teistä bi-henkinen?

Jos on ja jos muijat ovat, niin muijat 69:in ja sä naimaan sitä toista muijaa ja se toinen mies naimaan tietysti sun muijaasi. (Tämä on koettu ja erittäin hyväksi havaittu.) =) Tsemppiä ja onnea kokeiluun. Toivottavasti onnistutte siinä kaikinpuolin tyydyttävällä tavalla. =)

Äänestä
  • Kuulostaa hyvältä. Ei oo kukaan bi-henkinen, mutta eihän sitä ikinä tiedä mihin päin juttu kääntyy, jos kaikilla hyvä fiilis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paavo kirjoitti:

Olisi kimppakivaa tiedossa, vihdoinkin. Meitä on kaksi pariskuntaa, kaikki umpiheteroja. Onko kokemuksia/vihjeitä että mitkä asennot jne voisi toimia hyvin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu