Annaha on suorastaan RUMUKKI!

tuon kohutun -ja kaunottareksi kohutun Annan videon.

Hhaah! Isosuinen rumilus.
3946
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oletko joku joka tippui karsinnoissa ja nyt yrität lievittää surkeuttasi mollaamalla hyvää ja nättiä laulajaa??

Itse luultavasti olet ruma ja huono..

Äänestä

ei varmasti ole mitään varaa sanoa rumaksi

Äänestä

yhyy oon ruma ja ällö yhyyyhhyyyhhhyyyyy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katselin minäkin kirjoitti:

tuon kohutun -ja kaunottareksi kohutun Annan videon.

Hhaah! Isosuinen rumilus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu