milloin saarelaiset pääsee pois?

voiko joku sanoo sunnilleen että millon ne pääsee pois sieltä tonyn ja stefanon saarelta?? ja jääkö joku sinne vielä?
3786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en tiiä millon pääsee pois,mutta kukaan ei jää sinne saarelle.

Äänestä

ylihuomenna

Äänestä
  • ai että muka ylihuomenna saarelaiset pääsee pois?!hahhah ei pääse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jajaja kirjoitti:

voiko joku sanoo sunnilleen että millon ne pääsee pois sieltä tonyn ja stefanon saarelta?? ja jääkö joku sinne vielä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu