Juuri uutisissa sanottiin, että Bill Clintonin vaimo Hillary Clinton aikoo pyrkiä presidentiksi seuraavissa vaaleissa! Presidentiksi pyrkivän demokraatin suosio on pilvissä. Ja jos kansa äänestää hänet, Amerikka saa mitä ilmeisemmin vihdoin ja viimein aivot! Ei enään lapsellisia miehitysretkiä, republikaanien valheita tms. roskaa! Näyttääkin siltä että maailma on pelastettu, ja SAATANALLINEN PUOLUE eli republikaanit, häviävät!
Vihdoin USA
saa aivot!
7344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
vihdoinkin
jos toisten luonnonvarojen ryöstely loppuisi, mutta jos vain Talmudin kantaja vaihtuu, niin mitä sitten?
http://www.exposingsatanism.org/bush-jewish.htm
Ehkä Hillaryn myötä maa saadaan opetettua sivistyneistön pariin.
vain välttämättä eniten ääniä saanut ei voita.
MUTTA KIVAA KUN ON TAVJA.
P.S.
=)))))
sit hilari voi kysyy neuvoo MEIDÄN TARJALTA kun se on tehny niitä hommii pitempää ja kun se saa kaikki käskyt ja neuvot PAAVOLTA ja SAK:lta niin sit HILARILLA ja USA:lla menee yhtä paskasti ku suomalaisilla HEI me voitais itse asiassa kuultuna(sanoo Karpo) vaikka vuokrata toi HEINÄLUOMA jenkeille tai vaikka koko DEMARI sakki kun ne on niin hyviä PASKAN hämmentäjiä. ei muuta ku PISTE.
> Juuri uutisissa sanottiin, että Bill Clintonin vaimo Hillary Clinton aikoo pyrkiä presidentiksi seuraavissa vaaleissa! Presidentiksi pyrkivän demokraatin suosio on pilvissä. Ja jos kansa äänestää hänet, Amerikka saa mitä ilmeisemmin vihdoin ja viimein aivot! Ei enään lapsellisia miehitysretkiä, republikaanien valheita tms. roskaa! Näyttääkin siltä että maailma on pelastettu, ja SAATANALLINEN PUOLUE eli republikaanit, häviävät!
Muuan suomalainen professori on sanonut kulttuurien naisistuvan vähän ennen tuhoutumistaan.