Paluu Eedeniin

Tykkäsin tuosta lapsena kovasti, mahtaiskohan se olla vielä yhtä hyvä?
5460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Samaa pähkäilly itekkin..oli kyllä semmonen sarja et on jääny mieleen ja tahtois nähdä uudestaan!

Äänestä

vähän aikaa sitten tullut...?

Äänestä

se hyvä on edelleen =D Oli pakko tuossa jo joku aika sitten hankkia boxi dvd-hyllyyn!

Äänestä
  • Täh...sekö on mahdollista saada dvd:nä..kerro ihmeessä mistä hommasit?kiittää hän :-)

    Äänestä

  • Nanne_72 kirjoitti:

    Täh...sekö on mahdollista saada dvd:nä..kerro ihmeessä mistä hommasit?kiittää hän :-)

    sähköpostia filmifriikkiin ja sieltä sen minulle sitten hommasivat, vaikka ei listoilta elokuvaa löytynytkään. Tästä jo vuosi(a) aikaa =) Suomiteksteillä ei taida kyllä löytyä. Myös videodivari.fi:stä kannattaa kysyä.

    http://www.filmifriikki.fi/

    Myös amazonista löytyy:

    http://www.amazon.co.uk/Return-Eden-6-DVD-Rebecca-Gilling/dp/B000JMKAG8

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Tykkäsin tuosta lapsena kovasti, mahtaiskohan se olla vielä yhtä hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu