Paras nikki?

Niinkuin jokainen tietää niin hyvää nikkiä on vaikea keksiä, jos keksiikin omasta mielestä hyvän niin se on varmasti varattu.
Kellä on mielestäsi paras nikki huuhaalla..tai minkälainen nikki on hyvä?
2181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja kymmenen kaunista.

Hyvä on se mikä tuntuu hyvältä, tämä on vain huhaata!

Hurja matka Inariin, menisinkö junalla?

Äänestä

Örkki, Ärmätti, Zorro, Yökkö ja Xenon. Nää on mun parhaat kamut :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AlvarAalto kirjoitti:

Niinkuin jokainen tietää niin hyvää nikkiä on vaikea keksiä, jos keksiikin omasta mielestä hyvän niin se on varmasti varattu.
Kellä on mielestäsi paras nikki huuhaalla..tai minkälainen nikki on hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu