Muslimiterroristeilla kuumat paikat

Paraikaa tulevissa tv1:n uutisissa kerrotaan, kuinka USA:n ja Irakin joukot panevat irakilaisterroristien tilanteen tiukaksi.

Kohta demokraatit pyytävät Bushia nopeasti lisäämään sotilaitten määriä entisestään Irakissa, jotta Irakin maltillinen kansa saa vihdoin rauhan muslimiterroristien sorrolta!
1114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muslimeja on kuitenkin vaikea saada kiinni, koska heidän farkkunsa mitat ovat jotain muuta kuin naurettavat w34/L30 :) Naisen lahkeen pituus, läskin äijän vyötärönmitta...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


TietäjäM kirjoitti:

Paraikaa tulevissa tv1:n uutisissa kerrotaan, kuinka USA:n ja Irakin joukot panevat irakilaisterroristien tilanteen tiukaksi.

Kohta demokraatit pyytävät Bushia nopeasti lisäämään sotilaitten määriä entisestään Irakissa, jotta Irakin maltillinen kansa saa vihdoin rauhan muslimiterroristien sorrolta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu