Hevi-Ari on keskinkertaisuus

Hevi-Ari on taas sitä keskinkertaista huttua, jota viime vuodenkin voittaja edusti. Huono laulaja (nuotinvierestä ja kakaran äänellä), ynnä hajuton ja mauton. Lisäksi hän on kalpea, kuihtunut ja flegmaattinen. Ei todellakaan mitään idoliainesta. Kyllä te olette hukassa, kutka toisin ajattelet. Pahainen kirkahevarivekara ulos seuraavassa erässä ja sillä siisti, muuten on kilpailu mennyt susille.
141967
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

idiootti, kyllä se on näistä fiksuimman olonen kaveri

Äänestä

Täysin eri mieltä. Mielenkiintoisimpia kilpailijoita koko skabassa, tosi symppiksen oloinen tyyppi ja hyvä meininki!

Äänestä
  • Tää onki laulu kisa eikä synppis kisa

    Äänestä

Pliis, laittakaa joku video you tubeen arin laulusta, aiemmat videot tuotantoyhtiö on näköjään poistanut. Multa meni ohi se sen suuri esiintyminen ja eilen tuli vaan lyhyitä pätkiä.

Äänestä
  • Arin esitys löytyy MTV3:n netti-tv:stä Idols-sivuilta.

    Äänestä

  • minä vaan kirjoitti:

    Arin esitys löytyy MTV3:n netti-tv:stä Idols-sivuilta.

    se on maksullinen.

    ja viimeksi kun yritin jotain sieltä netti-tv:stä katsoa, tilasin katsomisaikaa, ja sitten se ilmoitti että toimii vain saunalahden liittymillä. :(

    Äänestä

  • .,...,.,.,., kirjoitti:

    se on maksullinen.

    ja viimeksi kun yritin jotain sieltä netti-tv:stä katsoa, tilasin katsomisaikaa, ja sitten se ilmoitti että toimii vain saunalahden liittymillä. :(

    yuotube:sta

    Äänestä

  • sdfllgsd kirjoitti:

    yuotube:sta

    haulla ei löydy hevi-aria.. :|
    en ainakaan löytänyt.. ehkä sulla on linkki johonkin videoon sen esityksestä?

    Äänestä

hevi-arihan voittaa, tai ainaki sen pitäis!

Äänestä
  • Joo siis ari on mielestäni tosi mielenkiintoinen persoona, odotan että juuri häntä näytetää tv:ssä. Symppis jätkä johon vois tutustuu tv:n ulkopuolellakin. Sen ääntä ja juttuja on juuri kiva kuunnella. Varmasti pääsee pitkälle. Erottuu joukosta, muut on samanlaisii taviksii joilla ei ole omaa persoonaa. Uuden idolin pitää olla erilainen, viime idols voittajat kaikki melkeen on samanlaisii jotka vaan unohtuu heti kun idols on loppunut. Toivottavasti tänä vuonna kansa valitsee vähän erilaisempaa, nyt kun siihen on tilaisuuskin ;)

    Äänestä

Hyvä.

Äänestä

Joo, olen monelta kuulut, että oikeasti laulaa todella hyvin, mutta sitä ei olla vielä tv:ssä kuultu. Varmaan asia muuttuu kun saadaan mikrofoni kehiin. Nyt kyllä erityisesti ne järkyttävät stemmaviritykset suorastaan hävetti sen puolesta. Voiko enempää mennä enää perseelleen...huh!

Äänestä
  • ari tietää itsekkin että stemmat menivät aivan päin honkia mutta hänhän sanoi alussa että kaikki ovat leadsingereitä eivätkä osaa laulaa stemmoja. hyvä että oli kuitenkin yritystä. ja sehän jäi kuulematta miten ari oman osansa kappaleessa lauloi. nuotinvieressä on tosiaan tilaa :D sieltä on hyvä laulaa

    Äänestä

  • vituixmän kirjoitti:

    ari tietää itsekkin että stemmat menivät aivan päin honkia mutta hänhän sanoi alussa että kaikki ovat leadsingereitä eivätkä osaa laulaa stemmoja. hyvä että oli kuitenkin yritystä. ja sehän jäi kuulematta miten ari oman osansa kappaleessa lauloi. nuotinvieressä on tosiaan tilaa :D sieltä on hyvä laulaa

    Nooo se ei ehkä mennyt aivan putkeen, mutta soololaulajana Ari on iha loistava! Ja senhän se on monesti näyttänyt. Ja olihan rock rock rock- osiossaki ainakin kunnon show ja koreografia:>

    Hevillä ei hävitä, Joten ääni mennee arille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Snaijjaaja kirjoitti:

Hevi-Ari on taas sitä keskinkertaista huttua, jota viime vuodenkin voittaja edusti. Huono laulaja (nuotinvierestä ja kakaran äänellä), ynnä hajuton ja mauton. Lisäksi hän on kalpea, kuihtunut ja flegmaattinen. Ei todellakaan mitään idoliainesta. Kyllä te olette hukassa, kutka toisin ajattelet. Pahainen kirkahevarivekara ulos seuraavassa erässä ja sillä siisti, muuten on kilpailu mennyt susille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu