Ruslanas on paras

Mun mielestä ruslanas on yksi parhaimmista miehistä idolsissa. Piste!
5556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pakko sanoa että mun mielestä se on niiiiiiiiin ällöttävä!

Äänestä

Miusta se Panu on ihana ja hyvä laulaan.

Äänestä

Joo-o näinpä näin on iso nalle mukana!! Vaikka onkin iso mies!! Mutta ihan paras..!! Nalle myös!! Se on se poikaystävä!! UUU kuuma Nalle ja Ruslanas-ananas!!

Äänestä

Hintti mikä hintti!

Äänestä
  • mitä väliä, jos on bii, homo tai hetero, jos osaa laulaa ja esiintyä.

    onhan meillä Sillanpää ja voi historiassa moni kuuluisakin ollut vaikka mitä.

    tärkeää on, että ihmisen annetaan käyttää lahjojaan, se vie elämää oikeaan suuntaan.

    mielestäni Ruslanas on lahjakas.

    hänet voidaan työntää todella alas, jos halutaan.

    mielestäni on synti ja väärin ahdistaa nuori ihminen aivan nurkkaan.

    silloin ei ole Ruslanas se, joka teki väärin vaan ne muut.

    pahuus ei vaadi muuta kuin hyvät antavat sen tapahtua.

    joukkoteloitustako tässä halutaan.

    eikö olisi jo jotakin pitänyt ihmismielestä oppia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruslanasfani kirjoitti:

Mun mielestä ruslanas on yksi parhaimmista miehistä idolsissa. Piste!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu