Nyt on mitta täynnä

SDP on ääneni osoite.
4838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Äänestysosoitteeni on SDP.

Äänestä
  • tappio tulee kaikille valtapuolueille

    Äänestä

  • ettekä usko kuinka kirjoitti:

    tappio tulee kaikille valtapuolueille

    että äänestämällä te voitte itse vaikuttaa puolueemme linjauksiin! Puoluettamme rivaa nuo äärioikeistolaiset lahkolaiset mutta eihän heitä ole pakko äänestää.

    Äänestä

  • kristillidemokraatti kirjoitti:

    että äänestämällä te voitte itse vaikuttaa puolueemme linjauksiin! Puoluettamme rivaa nuo äärioikeistolaiset lahkolaiset mutta eihän heitä ole pakko äänestää.

    äänestämällä 3 suurta, te varmistatte meille työntekijöille veronalennukset.tehnee 20 euroa kuussa.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maria. kirjoitti:

SDP on ääneni osoite.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu