La.7

Mikä kaavio?Tietysti usalaisterroristien kuolemat Irakissa.Lähde=HS.Usanistit sanoo varmaan hesaria kommarilehdeksi kun menee tällaisia julkaisemaan.Heille lohdutukseksi se,että oli pieni artikkeli lehden reunassa,moni ei huomaa lukea.
3138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Samalla aikavälillä meni 187 irakilaista siviiliä pommimiesten uhreina. Kumpi sinua enemmän riemastuttaa, oma kaaviosi vai tämä alempi?

Äänestä
  • soturi vastaa ainakin kymmentä irakilaista-ainakin niin sanotaan.Silloinhan on melkein tasapeli.

    Äänestä

  • yksi usalais- kirjoitti:

    soturi vastaa ainakin kymmentä irakilaista-ainakin niin sanotaan.Silloinhan on melkein tasapeli.

    irakilaisista taisi taas olla suuri osa naisia ja lapsia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


3pv=12 kirjoitti:

Mikä kaavio?Tietysti usalaisterroristien kuolemat Irakissa.Lähde=HS.Usanistit sanoo varmaan hesaria kommarilehdeksi kun menee tällaisia julkaisemaan.Heille lohdutukseksi se,että oli pieni artikkeli lehden reunassa,moni ei huomaa lukea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu