Mistä voi ostaa? Pliis kertokaa!!!
Vanupuikkoja
auttakaa--
5837
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kaikista tavarataloista kemikalio-osastolta löytyy.
...tätä nykyajan uusavuttomien määrää. Ja menee näköjään aina vaan pahempaan suuntaan. Sen vielä jotenkin ymmärrän jos ei ruokaa osaa laittaa, mutta että kysellään netissä vanupuikkojen ostopaikkaa? huh huh. Tässä on tulos pumpulissa kasvatetuista lellityistä kersoista. No ainahan voi vittu kysyä netistä tai kattoa googlesta, jos ei muuten ymmärrä kuinka eletään ja tehdään arkipäiväisiä asioita.
en voi uskoa edes todeksi, että joku uskoo moiseen juttuun vakavallanaamalla ja vielä vastataan ja jeesustellaan, eikö te nyt tajua koska joku heittää läppää? hahahahahaa oikeen nörttien nörttiä hahahahhahaahahhahaa
ei oo siis mun kysely LOL LOL LOL
Mää oon uuren morssiamen kans lähärös vävä reisuhun ja .mullon kerran koira puraassu roteesista palan ku oli jääny tuolillen.se klapajaa suurelles ku tua morssian haluaa antaa nuata kielisuurelmia ja imöö niin kuuluu sellaanen klonksahtelu ja pelekään jotta se huamaa mun roteesin.mullon tupeeki ja se kerran pimees silitteli ja sanoo notta kyllä sullon jämeränoloonen tukka.
mää sen tuulitukkaparturilta otin kokeeksi liisinkille..ei ollu kallis 4.50 € iliman kuittia kuus ja maas.
risman eteeseen lämpöpuhallin sen kerran pöllähytti yhyren akan silimille muttei siinä kuinkaa käyny.sen akan koira sitä retuutti ja sain revittyä siitä valtaosan takaasi.toinen pulisonki jäi puuttumahan mutten lempiänä miehenä alaannu takkuamahan.
tairan jotaki vakuutusyhtiötä tuos kurittaa.
niin ja oon keskustan eherokkahana ja eruskuntahan olis tarkootus.
äläkääkä naureskello vanutuppojen ettijälle. soon tua rismaki sellaanen laitos jotta ei sieltä aina kotia osaa.
akkaki kysyy notta mihinä moon ollu niin pakko sanua jotta jäin nurmoon kiertoliittymän vankiksi.autoja ryykäas ennenku mää kahahutin tieheni.
ja joku perhana oli varaastanu mun senpäivän ilikan.mun oli pakko suksilla lähtiä hakemahan,olin ottanu siinä jo pontikkaryypyn ku tuli juluki.no piankos terves miäs kympin hiihtelöö..
ei muuta ku hyvää kevättä ja pääsiäästä ku alakaa olla seki aika jo lähellä.rairuohot on meillä jo kylyvetty. akka piti aikaasena mutta sanoon jotta ohan meillä murrau ja rosenleevin puimuri jotta älä likka sure.
sellaasta täältä keskinurmoosta..
nii ja ne vanupuikot on siinä Click-merkkisen liukuvoiteen vieres .siinon ne konromit ja muut samas hyllys.
Mitä sitä suutaan turhaan soittaa, lollo.