Loppuuko miehen seisokki sen jälkeen, kun hän on tullut? Aikeina on ollut jo kauan ottaa kullalta ekaa kertaa suihin, mutta olen aina lykännyt sitä kun olen niin epävarma:S
koska lopettaa suihinotto mieheltä?
jenimanna
109345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
kun miheltä on tullut mällit suuhus tai minne nyt sitte ruikkiikaan ne, sillon mies on tullut =DD kai tiedät mitä sperma/mälli on? :D ja ei miehellä ei myöskään seiso enää sen jälkeen, ellei häntä ala kauhiasti kiihottamaan uudestaan niin seisokki voi uusiintua.
Yleensä loppuu, ainakin vähäksi aikaa. Puolen tunnin kuluttua voi sitten taas aloittaa uudelleen. Silloin se laukeaminen todennäköisesti vie pidemmän ajan, mitä moni nainen arvostaa.
teeppä näin:ota 2cl kermaviskiä ja 2cl siruunamehua.ensin viski suuhun.älä nielaise,sitten sitruunanmehu perään ja pyörittele suussasi,niin tiedät miltä tuntuu kun karju laukaisee mällin suukkuusi.
kermaviski? Siis ilmeisesti jotain viskipohjaista kermalikööriä vai?
kyllä,esim.bailey
Jos se suihinottaminen on vaan esileikki niin lopetat sit ku tuntuu silt et leikki riittää...
Mut jos tosiaan haluut et kultas tulee niin otat sit niin kauan et alkaa tavaraa tulla suuhun ja imet hellästi niin kauan ku sitä tulee :) Ja sit voi vielä nuolla kalun puhtaaksi. Siit miehet tykkää. Sitä on kiva katsoo... ;)
Ime kulli kuiviin, ime useita tunteja
penistä kertaakaan. miehen "stondis" päättyy siemensyöksyn,jos olet mahdollisesti tämän jotenkin huomannut.nainen pystyy saamaan uuden orgasmin suht' pian edellisen saannin jälkeen. miehen penis velvostuu siemensyöksyn jälkeen, uudelleen se on "toimintakunnossa" noin 20-30min edellisestä ruiskaituksesta. itse nuorena miehenä pystyin kahteen juttuun, kerran ihan mahtavasti neljään. pitäisi kai pyrkiä siihen, kerran kikkelillä, kerran kielellä; ja sitten odottaa,miten daami palkitsee:kunnon suikkarilla??NAISET!
Kalu lakkaa varmasti seisomasta koska sisältä tulee mällin ulos ja niitä tarvitaan kalun seisomiseen. Suihinotossa ota mällit suuhusi ja yritä survoa ne takaisin kalun sisään niin veitikka alkaa taas seisoa ja voitte jatkaa seksiä. Mehupilliä voi tuossa käyttää apuna jos muuten ei onnistu.
Itelläni ei vehje laukeamisen jälkeen pehmene. Tai toki ajan kanssa, mutta joka tapauksessa useita minuutteja laukeamisen jälkeen on vielä pelit täydessä tanassa.
Ikääkin jo päälle neljännesvuosisataa eli ihan teinipojastakaan ei ole kyse. Tiedä sitten oonko jollain tapaa poikkeuksellinen, ite en siihen usko.