Kaikki Ruslanaa äänestämään

Ruslana voittoon. Haluun sen keikoille ja pian.
Tietääkö kukaan missä on keikkoi?
6531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

!!! Ehdottmasti voittoon!

Äänestä
  • Hih mäkin toivon, et se voittaa.
    Sitten se ottaa, mut giertuemanagerix.
    Ihqaa.

    Äänestä

  • säälittävä tapaus, hyvä esimerkki kun sekoilee seksibisneksiin nuorena..

    Äänestä

  • muuten outo kirjoitti:

    säälittävä tapaus, hyvä esimerkki kun sekoilee seksibisneksiin nuorena..

    joilta puuttu musiikkikorva, eivätkä erota
    poikkeuksellista lahjakkuutta kun kuulevat ja näkevät.
    Miksi luulette että Ruslanas kaikesta huolimatta
    on vielä mukana eikä diskattu. No voin vastata siihen. KOSka hän on poikkeuksellisen lahjakas.
    Ja tarkoitan lauluääntä.

    Äänestä

ruslanas on paska painukoon sinne mistä tuliki tai menköö amerikan idolsii ei hän se suomeekaan osaa !!!!! ELI KÄYTTÄKÄÄ JÄRKEE IHMISET!

Äänestä
  • Oppisitte edes sen nimen, Ruslanas, ei Ruslana. Muuten mua ei kiinnosta sen kirkuminen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RuskiRuslanaIloveU kirjoitti:

Ruslana voittoon. Haluun sen keikoille ja pian.
Tietääkö kukaan missä on keikkoi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu