Jarmolle

Odotin sua nii,et tullut jutteleen,oon pettynyt.Lähden pois,ehkä emme enää tapaa,oli kiva jutella kanssasi kuumia juttuja.Laitoin sulle sähköpostii,et oo vastannut.Missä mättää,en nyt ymmärrä............Miisa
2676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Jos sul on s.osote muuttunu,nii kerro mulle mikä on se yhteinen asia,joka meitä kiehtoo?Jos sen tiiät oot oikee,mut mie kyl epäilen sua.Mut katotaan,jos heitän postii sulle,mut ekaks tää kiehtova asia,jookos..........

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miisa L...sta kirjoitti:

Odotin sua nii,et tullut jutteleen,oon pettynyt.Lähden pois,ehkä emme enää tapaa,oli kiva jutella kanssasi kuumia juttuja.Laitoin sulle sähköpostii,et oo vastannut.Missä mättää,en nyt ymmärrä............Miisa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu