Chloe ja Cassie

Siis onko myös se Cassie mukana siinä saarijuonessa kun jotainhan ne sellasta epäili.
Ja sit joutuuko se Chloekin saarelle??
5904
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Cloe ei mun mielestä kuole ja yllätys yllätys se EI joudu saarelle :D

Cassie jutusta en ikävä kyllä tiedä... En kuitenkaan usko että Cassie työskentelee Tonyn kanssa...

Äänestä
  • cassie ei oo mukana tonyn juonessa :)

    Äänestä

  • siis eikö chloe ookkaan oikeesti kuollut?

    Äänestä

  • elviiraaa kirjoitti:

    siis eikö chloe ookkaan oikeesti kuollut?

    et ei enään mittää :)

    Äänestä

  • ei joudu saarelle, koska chloe käski nancyn (chloen äidin)valehdella Bradylle ja muille, koska chloella tuli arvet naamaan auto-onnettomuudessa, jotka näyttävät rumalta. myöhemmin Chloe kuitenkin paljastaa arpiset kasvonsa Bradylle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karkkienkeli kirjoitti:

Siis onko myös se Cassie mukana siinä saarijuonessa kun jotainhan ne sellasta epäili.
Ja sit joutuuko se Chloekin saarelle??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu