1. ryhmän kappaleet

Kertoisiko joku minkä kappaleen kunkin 1. ryhmän kokelas lauloi. Tack.
5370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nisse Ozzy Osbourne; Dreamer
Antti Gary Moore; After the War
Panu Michael Buble; Home
Juha Poets of the Falli; Stay

Äänestä
  • Kiitos! Jos vielä osaa kertoa alkuperäiset esittäjät, saat ylitsevuotavat kiitokseni :)

    Äänestä

  • asda kirjoitti:

    Kiitos! Jos vielä osaa kertoa alkuperäiset esittäjät, saat ylitsevuotavat kiitokseni :)

    Joo sokea minä :)

    Äänestä

  • asda kirjoitti:

    Kiitos! Jos vielä osaa kertoa alkuperäiset esittäjät, saat ylitsevuotavat kiitokseni :)

    Siinähän ne on kait sanottu. En ole ihan varma kaikista mutta yritetään selvittää. Ja eiköhän joku korjaa jos olen väärässä.

    Äänestä

  • sama kirjoitti:

    Joo sokea minä :)

    :).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asda kirjoitti:

Kertoisiko joku minkä kappaleen kunkin 1. ryhmän kokelas lauloi. Tack.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu