IHANAA TARTSA!

Olet saanut miehet vapisemaan mainiolla Venäjän politiikallasi.... Maastamuutto Nato-maihin on käynnistynyt. Näin syntyy luvattuja työpaikkoja ja vapautuu asuntoja stadissa!!
3785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Geopolitiikka on tiede jota suomalainen porvari ei enää Kekkosen jälkeen ole kyennyt ymmärtämään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Paha.Sylvi kirjoitti:

Olet saanut miehet vapisemaan mainiolla Venäjän politiikallasi.... Maastamuutto Nato-maihin on käynnistynyt. Näin syntyy luvattuja työpaikkoja ja vapautuu asuntoja stadissa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu