tanssitaan

7256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

miten yleensä osoitteen saa sinisenä viestiin?haluaisin tietää?

Äänestä

marjuska:D olethan sinäkin sentään elossa.Mukavaa.

Äänestä
  • sen verran vielä että sieraimet värisee vaikka täällä nykyään on vain kyykkyhyppy kisoja.

    Äänestä

toi voisi onnistuakin teksasin pölvästiltä ;=)

Äänestä

Tiesitkö muuten että tämä Bushin pojun ja Best/goldin älykkyys on suurinpiirtein samaa tasoa?Eli ovat kyllä aika turhia tyyppejä kaikki!

Äänestä
  • siltapaahan sanotan,että "on hyvä olla kun on nolla"

    Äänestä

  • siltapaahan sanotan,että "on hyvä olla kun on nolla"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


marjuska kirjoitti:

http://www.jokefunny.com/file.shtml?jokepresident.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu